Sale konferencyjne na terenie Warszawy

Poradnik – Jaka sala jest najlepsza na spotkanie biznesowe

Hey there! Thanks for dropping by Theme Preview! Take a look around
and grab the RSS feed to stay updated. See you around!

Warszawa Konferencje

Przeprowadzenie konferencji nie jest banalnym zadaniem. Jakkolwiek jest to do zrobienia, jednak ażeby ułatwić sobie pracę nadrzędnym fragmentem jest akuratne miejsce na konferencję.
Pałac Prymasowski – Centrum Konferencyjno – Wystawiennicze umożliwi nam największy potencjalny komfort. Wyposażone jest w 6 imponujących w pełni umeblowanych w najnowszy sprzęt sali. Dodatkowo miejsce to ma oszałamiającą restaurację. Pałac ten jest niezwykle gustownym oraz doskonałym obiektem, który jest położony w samym centrum warszawskiej Starówki. Jest to świetne miejsce do załatwienia rozlicznego rodzaju spotkań takich jak konferencje czy bankiety czy też imprezy okolicznościowe. Zabytkowe wnętrze nadaje nieprzeciętny klimat. Do dyspozycji mamy sześć sal, które różnią się nie tylko rozmiarem, chociaż również klimatem, a to pozwala na zorganizowanie przeróżnych wydarzeń o fakultatywnym charakterze. Na nasze życzenie możemy otrzymać kompleksową obsługę imprezy, a także możemy otrzymać scenariusz i oprawę imprezy. Pałac Prymasowski – Centrum Konferencyjno – Wystawiennicze umożliwia również catering oraz obsługę artystyczną i techniczną.
Jest to szczerze doskonałe miejsce na zorganizowanie konferencji albo kongresu a również szkolenia. Profesjonalny sprzęt i wyborny catering poczyni, iż każdy gość będzie czuł się nader komfortowo i na długo zapamięta konferencję bądź spotkanie załatwione w tym miejscu.

 

 

Both comments and pings are currently closed.